Warunki korzystania

Przed korzystaniem z zasobów witryny należy uważnie przeczytać następujące Warunki Użytkowania i Zastrzeżenia. Korzystając z mojej strony, wyrażasz zgodę na niniejsze Warunki Użytkowania. Jeśli się z nimi nie zgadzasz, opuść proszę witrynę. Perler Design zastrzega sobie prawo do modyfikacji, zmiany lub uaktualnienia niniejszych Warunków Użytkowania, a użytkownik powinien się z nimi zapoznać.

Prawo autorskie

Przedruk

Treści zawarte na stronie www.perler-design.pl podlegają ochronie prawa autorskiego i zabronione jest ich bezprawne wykorzystanie. Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów zawartych na stronie, w całości lub w części, może nastąpić jedynie po uzyskaniu pisemnej zgody Administracji strony – Katarzyny Szyc.

Cytowanie/przypisy

Zabrania się kopiowania wszelkich treści ze strony. Wyjątek stanowią krótkie cytowania.
Możliwe jest cytowanie treści zawartych na stronie w formie przypisów zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Przypis do strony wygląda następująco:
Tytuł artykułu, https://www.perler-design.pl (data dostępu).

Linkowanie do strony

Umieszczanie linków do strony www.perler-design.pl z innych stron/blogów jest możliwe, a nawet pożądane, pod warunkiem, że nie będą to strony/blogi sprzeczne z polskim prawem, ani zawierające spamu w jakiejkolwiek postaci.