Kontakt

Wrocławski Park Przemysłowy
53-609 Wrocław
Pn-pt 9:00 – 16:00

Koel MS
NIP: 8842794861
REGON: 381963499
E-MAIL: perler.design@gmail.com

Działamy głównie we Wrocławiu i na terenie Dolnego Śląska, ale realizujemy zlecenia również w woj. wielkopolskim, opolskim, łódzkim, lubuskim i śląskim.

Formularz kontaktowy

15 + 13 =
Administratorem Twoich danych osobowych jest właścicielka strony Perler Design. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania wiadomości lub zapytania za pośrednictwem formularza kontaktowego. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do udzielenia odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich zmiany, sprostowania i usunięcia. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności

Jakich informacji potrzebujemy do przygotowania wyceny?

Wysyłając do nas zapytanie w sprawie szklanych ścianek działowych, warto zawrzeć informacje o rozmiarze ścianki w m². Warto także wspomnieć o tym, czy prócz realizacji przeszklenia interesuje Cię również montaż, a jeżeli tak, to w jakim mieście – nasze projekty realizujemy nie tylko we Wrocławiu. Jeżeli jeszcze nie znasz odpowiedzi na wszystkie pytania i zależy Ci na ówczesnym omówieniu tych kwestii, z chęcią doradzimy, podpowiemy.

Polecamy!